موج جدید گوشی های سامسونگ سری A

لیست قیمت گوشی سامسونگ

گوشی های جدید سامسونگ گلگسی A

موج جدید گوشی های سامسونگ سری A با 9 مدل گوشی در راه عرضه به بازار است . سامسونگ در سال 2019 گوشی های هوشمند سری Galaxy A را به بازار عرضه کرد و به نظر می رسد این شرکت هیچ برنامه ای برای کاهش سرعت در سال 2020 نداشته باشد زیرا بیش از نیمی از نام های جدیدترین گوشی های سامسونگ سری A در کشور کره جنوبی ثبت شده است.

در سال 2019 نیز مدل های جدیدی از این سری سامسونگ به بازار عرضه شد. این مدل ها در سری A با تغییرات جزئی از جمله کیفیت دوربین و طرح پشت قاب گوشی با شناسه S ( A50S) و یا نظیر این همراه بود.  هم اکنون در سال جدید 2020 ظاهرا گوشی های جدید سری A بصورت مدل های زیر ارائه میگردد.

طبق مجموعه تصاویر منتشر شده در توییتر ، کنگلومرا کره ای در مجموع نه تلفن هوشمند جدید با مارک تجاری – Galaxy A12 ، Galaxy A22 ، Galaxy A32 ، Galaxy A42 ، Galaxy A52 ، Galaxy A62 ، Galaxy A72 ، Galaxy A82 و Galaxy A92 به دست آورد.

تا آنجایی که اطلاع یافته ایم، سه مدل از این گوشی ها که زودتر راهی بازار می شوند ،(A22-A12-A32)  حداقل 64 گیگابایت حافظه داخلی خواهندداشت.

دیگر اعضای این سری گوشی سامسونگ یعنی A10 و A30 قبل از این با حافظه داخلی 32 گیگابایت عرضه شدند و مطمئنا ارتقاء این ظرفیت به 64 گیگابایت، با استقبال قابل نوجه ای مواجه خواهند شد. اخیرا نیز نگاهی به گوشی‌های A51 و A71 انداختیم که  با نمایشگرهای Infinity-O AMOLED و سیستم دوریبن مستطیلی روانه بازار شوند و ممکن است این سه مدل جدید نیز از همین قابلیت‌ها بهره‌مند شوند.

گوشی سامسونگ 2020 جدید
گوشی سامسونگ 2020 جدید

سامسونگ جدید 2020

جزئیات بیشتری در مورد این گوشی موبایل هوشمند در حال حاضر منتشر نشده است.  اما همانطور که از نام آنها مشخص است ، مشابه گوشی های سری A سال گذشته خواهند بود البته با تغییرات و بروزرسانی جدید و به سطح بالاتری ارتقاداده شده اند. و احتمالا برخی از مشکلات سال گذشته را اصلاح کرده اند. اطلاعات بیشتر باید در هفته های آینده منتشر شود. 

به محض انتشار اطلاعات جدید حتما در سایت جانبی موبایل روشا ارائه خواهیم کرد.

جدیدترین گوشی سامسونگ 2020
موج جدید گوشی های سامسونگ 2020

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.
Call Now Button